Dideli meškinai turi būti ne tik gražūs, bet ir švarūs!

pliušiniai meškinaiTikriausiai retas iš mūsų susimąstome, kad tinkamai prižiūrėti žaislus yra taip pat svarbu, kaip ir kitus namų apyvokos daiktus. Juk dažniausiai jais naudojasi mūsų vaikai, kurie pasižymi ypatingu smalsumu viską išragauti, tyrinėti bei apčiuopti. Tad užtikrinant saugius žaidimus, būtina atkreipti dėmesį į žaislo būkle, švarą. Aišku, norint nepakenkti vienoms ar kitos medžiagoms, reiktų išsiaiškinti, kuo rekomenduojama valyti specifinius gaminius.

Pavyzdžiui jei norite užtikrinti plastmasinių žaislų nepriekaištingą išvaizdą, švarą pakaks ir paprasčiausio muilinto vandens. Venkite itin stiprių valiklių, kurie ne tik gali turėti įtakos plastmasės tvirtumui, bet ir patekę į organizmą, neigiamai paveikti sveikatą.

Štai visokie dideli pliušiniai meškinai ar kiti minkšti žaislai, dažniausiai keliauja tiesiai į skalbyklę, bet prieš tai reikia įsitikinti ar etiketėje nurodytas ženklelis, kad žaislas tinka skalbimui. Jei jo pasigendate, verčiau naudokite dulkių siurblį padėsianti surinkti susikaupusias dulkes ar pūkelius. Būkite ypač atsargus jei skalbsite didelius minkštus žaislus su įvairiomis dekoracijomis. Venkite ir galinčių alergizuoti skalbimo priemonių.

Jei žaislo pagrindinė medžiaga medis- puikiai jį dezinfekuosite verdančiu ar paprastu pamuilintu vandeniu. Nepakenksite į pagalbą pasitelkę ir actą dar papildomai sugrąžinantį ir dailų blizgesį. Mokomasias knygas, dėliones, plėvele dengtas korteles tiesiog pavalykite su drėgnomis servetėlėmis.

Žaislus, turinčius sąlytį su drėgme, pavyzdžiui voniai skirti guminiai žaislai ar baterijų pagalba judantys produktai, gali būti išvalomi specialiais rankiniais garintuvais. Jei tai tik paprastas guminukas, pakanka dezinfekcinių skysčių, neturinčių žalingo poveikio sveikatai.

Nenumokite ranka į žaislų higieną ir leiskite vaikams žaisti tik su švariais, saugiais žaisliukais. Juk kartais nė nenumanome, kad ant paviršių susikaupusios bakterijos, gali tapti rimtesnės ligos priežastimi. Straipsnį paruošti padėjo Papuošalų rojaus parduotuvės komanda.
Jų prekių asortimentą rasite čia: www.papuosalurojus.lt
U
žeikite ir pažiūrėkite kaip atrodo tikrai gražūs dideli meškinai. Ir žinoma nepamirškite ką perskaitėte šiame straipsnyje – dideli meškinai reikalauja ir didelės meilės bei priežiūros.

Pasirūpinkime žaislų švara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *